Nabór wniosków o przyznanie stypendium dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim – ogłoszenie Zarządu Powiatu Włoszczowskiego

Zarząd Powiatu Włoszczowskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendium dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim. Stypendium jest przyznawane na okres 4 miesięcy tj. od 1 marca 2020 r. do 30 czerwca 2020 r.
W przypadku studenta V roku studiów, stypendium może być przyznane na okres obejmujący kształcenie na V i VI roku studiów. Wysokość stypendium wynosi 2 000 złotych miesięcznie.

Wniosek, na druku określonym w załączniku do ogłoszenia, należny złożyć osobiście w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie, przesłać pocztą (decyduje data wpływu do Starostwa Powiatowego we Włoszczowie) lub za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP, w terminie do dnia 10 lutego 2020 r.

Więcej informacji o stypendium oraz wniosek dostępne na stronie internetowej BIP:  www.starostwo.wloszczowa.eobip.pl

Załączniki:
Ogłoszenie o naborze wniosków stypendium_2020.pdf