Komunikat Dziekana Wydziału Lekarskiego w sprawie zasad zaliczania praktyk na wolontariacie z dnia 12.04.2021

Kraków, dnia 11 kwietnia 2021 r.

Wolontariat w związku z pandemią COVID-19

Wolontariat w punktach szczepień

Godziny pracy woluntarnej w punktach szczepień prowadzonych przez Szpital Uniwersytecki w Krakowie mogą być zaliczone na poczet realizowanych bieżących zajęć klinicznych oraz zaległych praktyk wakacyjnych dla studentów VI roku kierunku lekarskiego. Ponadto dla studentów kierunku lekarskiego pozostałych lat wprowadza się możliwość realizacji zajęć dowolnych i praktyk wakacyjnych (zaległych lub planowanych). W odniesieniu do realizacji praktyk wakacyjnych woluntariat powinien się odbywać w godzinach popołudniowych w dniu robocze lub w weekendy.

Zgłoszenie należy przesyłać do Sekcji Rekrutacji, Szkoleń i Spraw Socjalnych na adres mailowy:   rekrutacja@su.krakow.pl

Ewentualne informacje dotyczące woluntariatu w innych punktach szczepień poza SU zostaną podane w kolejnych komunikatach.

Wszystkie wcześniejsze komunikaty dotyczące realizacji woluntariatu (ogłoszenia z dnia 12. listopada 2020 i 09. kwietnia 2021) pozostają w mocy.

Prof. dr hab. Grzegorz Kopeć
Prodziekan Wydziału Lekarskiego ds. studenckich na kierunku lekarskim i dietetyka
Prof. dr hab. Maciej Małecki
Dziekan Wydziału Lekarskiego